//rybprom.com.ua/wp-content/uploads/ukrmap.jpg

Наш флот

Азовське море

На Азовському морі здійснюють промисел 2 судна ТД Рибпром класу СЧС (середнє чорноморське судно): «Лазурит» і «Вега». Судна приписані до Маріупольського морського порту, а фактично базуються у Бердянському морському порту. «Вега» та «Лазурит» є універсальними для лову “тралом”, “кошельком” та “мехдрагою”, тобто, здатні виловлювати усі види риб, які знаходяться в Азовському та Чорному морях у промисловому режимі. Мінімальний склад екіпажу кожного судна 7 чоловік.

Промисловий вид: бичок та тюлька. Промисел на тюльку здійснюється «кошельком» та «неводом». Промисел на бичка здійснюється “неводом”, “мехдрагою”, “ловушками”.

ТД Рибпром орієнтуються в першу чергу на якість риби, що виловлюється, тому судна оснащені холодильними трюмами і при переміщенні з палуби у трюм, свіжа риба присипається льодом, що дозволяє доставити на берег рибу високої якості.

Функціонування флоту, забезпечує рибний цех компанії, який знаходиться у місті Бердянськ.

Київське та Кременчуцьке водосховища

На Київському водосховищі промисел здійснює 20 рибацьких човнів, довжиною 7-8 метрів. Мінімальний склад екіпажу кожного човна складає 2 людини.

Базується флот у селі Глібовка Київської обл., на території, у минулому, рибоколгоспу. РПП (рибоприймальний пункт) обладнаний рефрижераторними контейнерами. Рибалки на воду виходять із запасом льоду, після прийомки на берег, риба швидко охолоджується у холодильниках що забезпечує її високу якість.

Функціонування флоту на Київському та Кременчуцькому водосховищах забезпечує цех міста Вишневе.

На Кременчуцькому водосховищі промисел здійснює 6 рибацьких човнів. Базується флот у Черкасах на базі Черкаського рибокомбінату.